NOWA STRONA INTERNETOWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. ADRES NOWEJ STRONY TO :

radlin.online/pp1

regulamin_konkursu_plastycznego.pdf

Występy dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich

2016-01-28 22:20

28 stycznia przedszkolaki z grupy "kaczuszki" wystąpiły z programem artystycznym dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Dzieci przedstawiły wiązankę tańców i piosenek śląskich. Życzymy wszystkim babciom dobrego zdrowia i radości z wnuków.

Spotkanie z panią dietetyk

2016-01-28 22:12

28 stycznia dzieci z grup "zajączki" i "kaczuszki" wzięły udział w spotkaniu z panią dietetyk Patrycją Szewczyk- Nagietowicz, która w bardzo ciekawy sposób, przekazała dzieciom, co powiinny jeść, a czego unikać by prawidłowo się rozwijać. Pani Patrycja przygotowała dla dzieci zagadki o warzywach i owocach, a następnie wspólnie z nimi ułożyła piramidę zdrowia. Na zakończenie zajęć dzieci chrupały pyszne marchewki. Dziękujemy pani dietetyk za interesujące spotkanie.

Balik w przedszkolu

2016-01-27 21:50

25 stycznia nasze przedszkole zamieniło się w kolorową, baśniową krainę. W każdej z grup dzieci przebrały się za niesamowite postacie z bajek. Dzieci bawiły się świetnie przy dźwiękach muzyki. Największą niespodziankę sprawiła wszystkim przedszkolakom Myszka Miki, która zupełnie niespodziewanie pojawiła się na naszym balu. Myszka poprowadziła zabawy i konkursy dla przedszkolaków oraz zaprosiła do tańca naszych milusińskich. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów.

Dzień babci i dziadka

2016-01-23 22:07

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoich kochanych dziadków, by złożyć im życzenia i podziękować za dobro, które na co dzień od nich otrzymują. W ramach wdzięczności dzieci dały to, co najpiękniejsze: wiersze i piosenki oraz prezenty wykonane z pomocą nauczycieli. Dziękujemy wszystkim babciom oraz dziadkom za przybycie i wspólną zabawę.

Spotkania wigiljne w grupach

2015-12-20 20:59

18 grudnia w przedszkolu odbyły się spotkania wigilijne, w trakcie których dzieci przygotowały dla rodziców przedstawienia świąteczne lub jasełka. Po części artystycznej rodzice mogli spróbować słodkich świątecznych przysmaków, w tym ciasteczek pieczonych przez dzieci. Do przedszkola zawitało również Dzieciątko z prezentami i w każdej sali zostawiło wspaniałe upominki dla grzecznych przedszkolaków. Dziękujemy rodzicom za obecność oraz przygotowanie strojów na uroczystość.

Wyjazd na przedstawienie "Wigilijna opowieść"

2015-12-20 20:50

14 grudnia przedszkolaki z grup "pajacyki", "kotki", "myszki" oraz "pieski" pojechały do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie na bajkowe widowisko "Wigilijna opowieść" w wykonaniu Grupy Artystycznej Przytup. Kolorowe stroje, wspaniałe dekoracje, ciekawe piosenki sprawiły, że widowisko wprowadziło dzieci w nastrój świąteczny. Przedszkolaki bardzo przeżywały losy głównego bohatera Ebenzera Scrooge- egoistycznego samotnika skupionego na zarabianiu pieniędzy, któremu w noc wigiliną ukazuje się duch byłego współpracownika, co zmienia jego dotychczasowe życie.

Pieczenie i dekoracja ciasteczek

2015-12-20 20:41

Mikołaj w przedszkolu

2015-12-08 22:21

4 grudnia do naszego przedszkola zawitał długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością od samego rana wyglądały sań i reniferów. Niestety warunki atmosferyczne nie pozwoliły Mikołajowi wsiąść do zaprzęgu i musiał przyjechać do nas samochodem. Ważne, że przybył i to z pełnym workiem prezentów. Dziękujemy Mikołaju za piękne spotkanie, które zostanie w naszej pamięci. Zapraszamy Cię za rok.

Cyrkowe przedstawienie dla tatusiów

2015-12-08 21:23

2 grudnia przedszkolaki zaprosiły swoich tatusiów do cyrku. Była to uroczystość przedszkolna, w trakcie której tatusiowie mogli zobaczyć swoje pociechy w cyrkowych występach. Dziękujemy wszystkim tatusiom za przybycie.

Urodziny Misia Uszatka

2015-11-25 22:48

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy 7 urodziny Misia Uszatka. Na przyjęcie urodzinowe przybyli: pani burmistrz Barbara Magiera, pani naczelnik wydziału oświaty Halina Mizia, pan Henryk Brachmański, pan Grzegorz Olszar oraz pan Jan Swoboda. Przyjechała do nas również grupa "misie" z Przedszkola Publicznego Nr 3 z Wodzisławia Śląskiego z opiekunami. Na początku miało miejsce rozwiązanie konkursu plastycznego po czym odbyło się przedstawienie, w trakcie którego Miś Uszatek przyjął do Gromadki dwie nowe grupy: "kaczuszki" i "myszki" oraz nowych pracowników przedszkola. Nie mogło zabraknąć gromkiego "100 lat" dla misia, tortu i prezentów. To była świetna zabawa zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Dziękujemy rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej przedszkolnej uroczystości.

Strony: | 1 | ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ... | 22 |